Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výprava do minulosti 10.-12.2.2012

16. 2. 2012

 

 PÁTEK
 
Sešly jsme se na nádraží a odjely jsme do Čáslavi.
Došly jsme do skautské klubovny,odložily jsme si
batohy a šly jsme nakoupit.Nastěhovaly jsme se do druhé klubovny, kde bylo více tepla.Potom jsme se navečeřely a nanosily matrace. Zahrály jsme si hru se starodávnými předměty, přečetly něco z kroniky a šly jsme spát.
    
SOBOTA
 
Ráno nás probudil zvuk sekery.Chvíli jsme si četly z kroniky. Po snídani jsme si měly sbalit batohy a Otakar II nás prováděl po městě. Došly jsme na nádraží a odjely jsme vlakem do Kutné Hory. Nevěděly jsme, kde budeme spát, ale čekalo nás překvapení, došly jsme totiž k Aničce domů. Bylo tam příjemné teplo. Koukly jsme se na Záhadu hlavolamu a pak Anička řekl, že půjdeme na procházku.Vzaly jsme sáňky, pekáče a i Aničky psa. Šly jsme na Kaňk a sáňkovaly jsme kde se dalo. Když jsme se vrátily, koukaly jsme se na Rychlé Šípy. K večeři byla pizza. Znovu jsme se dívaly na Rychlé Šípy a šly jsme spát.
 
 NEDĚLE
 
Ráno nám bylo horko. Po snídani jsme si povídaly, jak se má správně zapisovat do kroniky. Zahrály jsme si hru, ve které byl např.Robert Baden Powel. Sbalily jsme si batohy a odešly jsme před Kaufland, kde si nás měly vyzvednout rodiče.
          Byla to moc pěkná výprava.
         
                                         LUCKA